Momčad Croatije Frankfurt nakon nedjeljne pobjede / Foto: Fenix

Croatia Frankfurt ubilježila drugu pobjedu zaredom, Marcel Ladan trostruki strijelac u pobjedi druge momčadi Croatije FFM

U borbenoj i zanimljivoj utakmici pred stotinjak gledatelja, Croatia Frankfurt je zasluženo osvojila bodove  protiv zadnjeplasirane momčadi  Nieder Erlenbacha rezultatom 3:1. Da je bilo više prisebnosti, a i sportske sreće, jer je vratnica u tri navrata spašavala goste, Croatia je prema broju stvorenih prilika mogla ubilježiti znatno uvjerljiviju pobjedu.

FC Croatia – TSG Nieder Erlenbach 3:1 (1:0)

Nakon što su se gosti od početka utakmice više brinuli o svojim vratima te tek povremeno preko krilnih pozicija ugrožavali vrata Croatije, hrvatska momčad je u 34.minuti, nakon nabačaja Strljića, udarca glavom Daniela došla u vodstvo od 1:0.

2. Utakmica Croatije FFMNakon dobrog otvaranja drugog dijela utakmice, u 51. minuti Strljić je  na dodavanje Božinović-Madora zatrsao mrežu dobrog vratara gostiju i povećao vodstvo Croatije na 2:0.

I kad se očekivala golijada, jer su svi mislili kako je otpor gostiju slomljen jer je Croatija sve više stvarala izrazite prilike, gosti smanjuju rezultat u 77. minuti jednim šutom sa 25 metara kad lopta završava iza leđa vratara Nikole Jurića.

Sve nade gostiju potopio je Valentin Babić u 80. minuti izvanrednim šutom s 18 metara iskosa kojeg raspoloženi vratar gostiju nije mogao obraniti.

Sastav Croatije: Jurić, Babić, Kukic, Krišto (od 69. Jarić), Bešlić, Božinović-Mador, Daniel (od 69. Brkić), Drlje (od 59. Redžić), Suton, Sučić, Strljić.4

Bila je to drug zaredom pobjeda hrvatske momčadi koja sada iz zauzima 14. mjesto sa 11 bodova iz 10 utakmica.

FC Croatia II – TSG 51 Ffm II   4:1 (2:0)

Druga momčad Croatije također je u nedjelju popodne ubilježila pobjedu savladavši TSG 51 FFM rezultatom 4:1.

Sastav Croatije II Frankfurt: Lijazović, Larma, Adrian Bračić, Leonardo Bračić, Marko Bračić, Majić, Periša, Todorić, Ladan, Josip Puljić, Maganjić. Još su igrali: Jeličić, Puljić i Budimir. Strijelci za Croatiju II: Marcel Ladan (3 pogotka) i David Todorić (1)

Croatia FrankfurtIduću utakmicu prva momčad Croatije igra u četvrtak, 29.listopada u gostima protiv momčadi SC Weißblau Niederrad (Adresa igrališta : Holzecke 16 / Sandhöfer Wiesen, 60528 Frankfurt).

Druga momčad igra u nedjelju, 1. studenog u gostima protiv momčadi TSG Frankfurter Berg II u 12:30 sati (Adresa igrališta: Ginsterweg 998,  60433 Frankfurt).