Posavina Frankfurt nije uspjela izboriti pobjedu protiv Germanije

FC Posavina Frankfurt – FC Germania Enkheim 0:0

Momčad Posavine Frankfurt imala je više prilika za pobjedu ali nije uspjela zabiti barem jedan gol u utakmici s Germaniom Enkheim. Do samog kraja rezultat je ostao 0:0. U prvom poluvremenu sudac je dodijelio žuti karton za obje momčadi.

posavina 2Bila je to teška utakmica jer se moralo pobijediti da bi se ostalo u blizini konkurenata za ostanak u Kreisoberligi Frankfurta. Nakon poluvremena momčad Posavine se počela jače boriti,  dali su sve od sebe i imali su golmana Nikolu Vincetić koji je u 69. minuti pokazao fantastičnu paradu.

Posavina je imala i dvije postotne prilike šanse ali ni Bojan Pupčević a ni Patrik Udovičić nisu iskoristili svoje prigode.
-Još ništa nije izgubljeno, idemo dalje, glave gore i u utorak idemo pobijediti Rödelheim, rekao je trener Mladen Pejić.

Sastav Posavine: Nikola Vincetić – Marin Bago (C), Ivan Vorgić, Matija Živković, Saša Cancarević – Ante Peko,( od 53. Marijo Vorgić) Mato Đukic, Miroslav Baotić, Mato Spijonjak ( od 68. Anto Matić) – Franjo Orsolić,( od 26. Bojan Pupčević) Patrik Udovićić.Na klupi: Dario Iljazović (ETW)

Druga momčad Posavine bila je uspješna i pobijedila četveroplasiranog TSG Nieder – Erlenbach II sa 4:0. Golove su zabili: 1:0 Luka Lukeš, 2:0 Dragan Budimir, 3:0 Matej Jurić, 4:0 Franjo Kesić. Momčad je kao trener vodio predsjednik Marko Pavić, koji je zamijenio trenera u dvije utakmice.

Iduće utakmice igraju 1. svibnja  kod kuće u 13 sati protiv momčadi Rödelheimer FC II, te u 15 sati protiv prve momčadi na terenu Riederwalda.