Poraz Croatie Griesheim na domaćem terenu

U 21. kolu Kreislige A Darmstadt Croatia Griesheim pretrpjela je poraz 0-2 od momčadi FSV Schneppenhausena. Golovima Youseefa u 56. min i Mudraka u 64. min Schneppenhausen je osigurao pobjedu i odnio tri važna boda iz Griesheima te učvrstio svoju poziciju na drugom mjestu.

U utakmici sa dosta tempa ali bez izrazitih prilika, prvu pravu priliku priredio je u 18. min Bojan Kocić koji je prošao po lijevoj strani, tukao sa nekakvih dvadesetak metara ali je lopta završila na gredi.

Prijelomni trenutak susreta dogodio se u 41. min kada je nakon jednog prekršaja zbog prigovora sucu Bojan Kocić morao napustiti teren.

U nastavku susreta pokazalo se kako je Croatia Griesheim teško mogla s desetoricom igrača parirati rastrčanoj i borbenoj momčadi Schneppenhausena.

Tako su gosti dvama pogotcima u 56. min Youseefa i u 64. Mudraka vodu okrenuli na svoj mlin i na kraju osigurali pobjedu 2-0.

Croatia Griesheim je u nastavku pokušavala polukontrama i kontrama promjeniti rezultat ali nije bilo mirnoće u završnici. Jednu lijepu prigodu priredio je u 75. min Zoran Šegrt, ali je lopta otišla iznad gola. Do kraja susreta je momčad Schneppenhausena čuvala stečenu prednost i na kraju zasluženo slavila.

SV CROATIA GRIESHEM: Mikuljević, Nazari, S.Markota, D.Bikić, Banović, Mulac, D.Andrijević, M.Nothnagel, Kocić, Perić, Bralić. Klupa (Šegrt,Daniel Andrijević, D.Nothnagel, Üstün)