Policija na autocesti uhvatila strance i Hrvata koji su vozili brže od 220 km/h

U subotu oko 09.30 sati na autocesti A1, kod čvora „Zadar 1“, policijski službenici prometne policije Policijske uprave zadarske su, službenim vozilom presretač, snimili 27-godišnjeg švicarskog državljanina kako upravlja BMW-om švicarskih nacionalnih oznaka brzinom od 221 km/h.

Istoga dana oko 13 sati, kod odmorišta Pristeg, snimljen je 23-godišnji albanski državljanin kako upravlja Audi-jem A8 albanskih nacionalnih oznaka brzinom od 248 km/h,  a nešto kasnije oko 14 sati kod odmorišta Nadin snimljen je 35- godišnji hrvatski državljanina kako upravlja Passatom njemačkih nacionalnih oznaka brzinom od 225 km/h.

Sva tri vozača kažnjena su novčanom kaznom u iznosu od 3.000 kuna te im je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od mjesec dana (na teritoriju RH).

Fenix-magazin/IM

Povezano

Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
NEREDI NAVIJAČA NAKON POBJEDE PSG-a: Jedan poginuli, a privedeno 780 izgrednika, uključujući 283 u Parizu – ozlijeđeno 7 policajaca