Pogledajte Drmićev pogodak Werderu, Tomasov i Zehcigeri stradali u Kaiserslauternu

Drmić je pogodak postigao osam minuta nakon što je ušao u igru

Danas su odigrana posljednja dva susreta 7. kola njemačkog prvenstva, a više razloga za zadovoljstvo imali su gosti.

Nürnberg je kod Werdera stigao do boda (3:3) iako su domaći vodili 2:0 i 3:2, a strijelac jednog pogotka za goste bio je i švicarski reprezentativac hrvatskih korijena Josip Drmić i to u 53. minuti za 2:2. Bio mu je to drugi pogodak ove sezone, a postigao ga je osam minuta nakon što je ušao u igru.  Inače, Nürnbergu je to bio već peti neodlučen ishod u prvenstvu.

Werderov branič Mateo Pavlović još nije pomilovan zbog nezalaganja pa nije konkurirao za ovaj susret.
U drugom susretu Stuttgart je kod Braunschweiga uvjerljivo slavio – 4:0.

Na ljestvici vode Borussia (D) i Bayern sa po 19 bodova, a slijede Bayer sa 18, Hannover sa 12 te Hertha sa 11 bodova…

Dodajmo kako je 1860 München teško stradao na gostovanju kod Kaiserslauterna (3:0) u 9. kolu Druge Bundeslige. Marin TOmasov je Danas su još igrali Sandhausen i Bochum (1:0) te Ingolstadt i St. Pauli (1:2).

Köln, Greuther Fürth i Union Berlin vodeći su na ljestvici sa 17 bodova, St. Pauli je osvojio 15, a Arminia Bielefeld i Kaiserslautern po 14 bodova… (ha)