Arhivska slika seniorske momčadi Croatije ZH (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (R. Ćurić)

PODVIG U ZÜRICHU: Seniori Croatije (30+) s 3:0 izbacili iz švicarskog kupa momčad SV Hongg Zürich

Seniorska momčad (30+) Croatije Zürich napravila je podvig u prvom kolu švicarskog regionalnog kupa izbacivši iz natjecanja favorizanu momčad SV Hongg Zürich rezultatom 3:0.

Croatia je od prve minute odlučno krenula po pobjedu protiv jake momčadi Hongga. I u toj namjeri su i uspjeli. Utakmica je odlučena u prvom poluvremenu koje su igrači Croatije odigrali maestralno i poveli s 3:0. Zgoditke su postigli Davor Crnković, Kristija Krstić i Stanislav Blažanović.

Strijelci na utakmici Davor Crnkovic u sredini Kristijan Krstic i Stanislav Blazanovic 2
Strijelci na utakmici Davor Crnkovi, u sredini Kristijan Krstić i Stanislav Blažanović / Foto: Fenix (R- Ćurić)

U drugom poluvremenu igrači Croatije su rutinski odradili posao i priveli utakmicu kraju. Konačan rezultat od 3:0 je označio i plasman Croatije u drugo kolo švicarskog regionalnog kupa.

Sastav NK Croatia ZH: David Suger, Josip Pranjković, Dario Perković, Predrag  Džeko, Kristijan Krstić, Stanislav Blažanovic, Mario Karimović, Davor Crnković, Danijel Comin, Andre Šišić.  Još su igrali: Ivan Terzić, David Zeko, Stjepan Terzić. Pričuve: Željko Čutunić. Trener-igrač:Željko Čutunić

Fenix-magazin/SIM/ I. Barišić / Foto: R. Ćurić