VIDEO Petarda Bayerna, Mandžukić dodao za pogodak!

Mandžukić je igrao do 71. minute kada ga je zamijenio Pizzaro

Europski prvak Bayern nastavio je sa sjajnim predstavama u Ligi prvaka. Na svojoj Allianz Areni u 3. kolu skupine D napunio je mrežu češke Viktorije Plzen (5:0). Strijelci u uvjerljivoj pobjedi Bavaraca bili su Ribéry (25-11m, i 61. minuta), Alaba (37.), Schweinsteiger (64.) i Götze (90.).

Mario Mandžukić igrao je do 71. minute kada ga je zamijenio Pizzaro, a hrvatski napadač dodao je Alabi za vodstvo Bayerna od 2:0.

U drugom susretu skupine D Manchester City slavio je na gostovanju kod CSKA (2:1) dvama pogocima Argentinca Agüera.

Poredak: Bayern 9 bodova, Manchester City 6, CSKA 3, Viktoria 0 bodova. (ha)

>>Sudac poslao Bjelicu na tribinu: Pitao sam ga jesmo li premali za ovu utakmicu