Ovo su općine u BiH iz kojih je otišlo najviše stanovnika

Sve više stanovnika BiH odlučuje se na odlazak u inozemstvo

 

Na temelju istraživanja koje Unija za održivi povratak i integracije (UZOPI) u BiH provodi od polovine 2013. godine, zabilježena su iseljavanja bh. građana, gdje je njih oko 90.000 napustilo Bosnu i Hercegovinu do kraja 2016. godine, prenosi Grude-online.info.

 

Prema podacima koji su objavljeni, najviše ljudi otišlo je iz Sanskog Mosta (7113), Zvornika (6000), Bijeljine (5874), Brčkog (4223), Doboja (3156), Drvar (2500), Odžak (2207), Tomislavgrad (1551), Livno (1500)…

Pogledajte iz kojih je općina najviše ljudi otišlo u inozemstvo…

opcine

 

Povezano

MOSKVA POD UDAROM UKRAJINSKIH DRONOVA: Zapaljena moskovska rafinerija nafte u dosad najvećem ukrajinskom napadu na glavni grad Rusije  
Naftni tanker (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
ANALIZA NAKON PREKIDA VATRE: Potpuna normalizacija prometa Hormuškim tjesnacem trajat će mjesecima
POTVRDA IZ ŽENEVE: Sporazum između SAD-a i Irana bit će potpisan u petak u Bürgenstocku
Ruski napad na Kijev (ILUSTRACIJA) / Foto; Anadolu
NJEMAČKA OSUDA RUSKIH NAPADA NA KIJEV: BILD opisao „podmuklu i nehumanu taktiku Putinove vojske“  
I SLUŽBENO POTVRĐENO: SAD i Iran postigli sporazum o okončanju rata
Slika manjeg zrakoplova (ILUSTRACIJA - samo ilustrira vijest) / Foto: Anadolu
TRAGEDIJA: Srušio se jednomotorni zrakoplov, poginulo 12 osoba