Osam golova u Dohi: Pogledajte kako je Bayern ‘razbio’ Kuvajćane, Mandžukić igrao 45 minuta

Bavarci u drugom dijelu postigli čak sedam pogodaka

Bayern je nakon pobjede nad sudanskim prvakom Al-Merrikhom (2:0) na pripremama u Dohi slavio i u drugoj pripremnoj utakmici. Bavarci su do vrha napunili mrežu Al-Kuwaita (8:0). Dvostruki strijelci bili su Götze, Müller i Alcantara dok su po jednom zabijali Pizarro i Green.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić igrao je prvo poluvrijeme koje je završilo rezultatom 1:0.

– Bio sam iznenađen koliko su Kuvajćani dobro igrali u prvom poluvremenu kad su stvorili i nekoliko prilika. U nastavku smo bili puno bolji, a ovime je završio i drugi dio prve faze naših priprema – kazao je nakon utakmice Pep Guardiola, trener Bayerna. (ha)