OKO 300 LJUDI STIGLO NA MJESTO NESREĆE: Policija u šoku – ljudi što je s vama

Oko 300 ljudi u kratko vrijeme se okupilo na mjestu nesreće u četvrtak u poslijepodnevnim satima, u Ahlhorn u njemačkom okrugu Oldenburg. U nesreći je teško ozlijeđen jedan muškarac.

 

Mobitelima su snimali fotografije i video zapise mjesta nesreće. U policijskom priopćenju piše kako je i policija bila u šoku zbog bezosjećajnosti koju su ljudi iskazali.

Ljudi koji su se okupili su u većini iz mjesta ili okolnih mjesta, te putnici koji su se zaustavili kad su vidjeli nesreću. Policija im je morala provjeravati mobitele i tražiti da izbrišu snimke nesreće.

Zbog želje da snime nesreću ili je bar promotre, posvuda su parkirali automobile i blokirali cestu.

Prometna nesreća se dogodila kad je automobil s poluprikolicom sletio s ceste, udario u nekoliko kontejnera i stabala, pa se zabio u parkirani automobil.

Njemački mediji objavili su i video s mjesta nesreće gdje se vidi kako ljudi fotografiraju, a policajac govori: “Ljudi što je s vama”.

Kasnije je isti policajac komentirao kako ne može razumjeti što to može natjerati čovjeka da fotografira tuđu nesreću i ugrožava život jer snimajući otežava rad liječnicima, vatrogascima i policiji.

Fenix-magazin/MD

Povezano

Jaka kiša (ILUSTRACIJA)/ Foto: Anadolu
NAGLI PREOKRET: Vrućina u Njemačkoj završava uz “golemo nevrijeme”, temperature padaju za 15 stupnjeva
RAZOČARANA BIVŠA TENISKA ZVIJEZDA: Boris Becker teško može više zamisliti život u Njemačkoj
METODE PROTIV VRUĆINE: Evo kako Njemačka hladi ceste da spriječi raspadanje i ljepljenje asfalta za gume
JAČANJE VEZA S DOMOVINOM: Ravnatelj Hrvatske matice iseljenika Zdeslav Milas posjetio hrvatske franjevce u Chicagu
IZVANREDNO STANJE U NJEMAČKOJ: Klime i ventilatori rasprodani, policija vodom hladi gradove, u Hamburgu ponestaje vozila hitne pomoći
NOVA PROMJENA U NJEMAČKOJ: Od 7. srpnja nova svjetla za automobile bit će obavezna