Marin Ljubičić (ILUSTRACIJA) / Foto: Preslik FM

ODLIČNA FORMA: Nova dva pogotka Marina Ljubičića za LASK

Nova dva pogotka za svoj je LASK postigao mladi hrvatski nogometni reprezentativac Marin Ljubičić, a njegova je momčad s 2-0 pobijedila u gostima Austriju Klagenfurt.

Bila je to utakmica osmog kola Lige za prvaka austrijske Bundeslige, a Ljubičić je po pogodak postigao u svakom poluvremenu. U 21. minuti je načeo domaćina, dok je konačnih 2-0 postavio početkom drugog poluvremena, u 47. minuti.

U posljednje dvije ligaške utakmice Ljubičić je postigao četiri pogotka. Trenutačno je ove sezone na 11 prvenstvenih pogodaka, odnosno, na ukupno 14 u svim natjecanjima.

LASK je treći na ljestvici te ima 33 boda. Uz utakmicu manje drugi je Red Bull Salzburg s 36 bodova, dok je prvi Sturm s 40 bodova, ali i tek jednim osvojenim bodom ove nedjelje. Odigrao je klub iz Graza 1-1 protiv Hartberga na domaćem terenu, s tim da je Sturm već od devete minute imao igrača manje.