Detalj iz Albanije (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

OD NEDJELJE: Njemačka klasificira još nekoliko zemalja područjem visokog rizika

Prema podatcima Robert Koch Instituta, njemačka savezna vlada će od nedjelje (5. rujna) Srbiju i Albaniju klasificirati kao područja visokog rizika u pandemiji koronavirusa.

 

Uz njih, kao područje visokog rizika klasificirani su i Azerbejdžan, Gvatemala, Japan, palestinska područja i Šri Lanka – objavio je u petak Institut Robert Koch (RKI).

Kuvajt više nije područje visokog rizika.

Hrvatska se ne nalazi na listi RKI-a.

Cijelu listu koju Institut Robert Koch redovito osvježava i objavljuje nove informacije pogledajte OVDJE.

Fenix-magazin/MD

Povezano

Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)
DRŽE I DO 10.000 EURA: Nijemci masovno gube novac čuvajući ga na tekućim računima
PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina
Gužva na autocesti / Foto: Hina
KREĆETE NA PUT KROZ NJEMAČKU? Pazite na datume, istječe popust na gorivo i počinje kaos na cestama
NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko