Obje momčadi Croatie Frankfurt uspješne u pripremnim utakmicama protiv Goldsteina

Fc Croatia – SC Goldstein 2 :1 (1:0)

Croatia Frankfurt_Prva momcad (2)
Prva momčad Croatie Frankfurt

Prijateljska utakmica protiv Goldsteina, koju je Croatia dobila zasluženo sa 2:1, poslužila je trenerima Croatije Danijelu Konti i Dariju Ištuku za uigravanje momčadi ali i pružanje prilika novopridošlim igračima Stipi Vidoviću, Anti Jurčiću i Danielu Soldo. Vidović je dobio priliku od početka utakmice dok su ostala dvojica odigrala cijelo drugo poluvrijeme. Sva trojica su zadovoljila i sigurno je da će s njima momčad Croatije biti jača nego u prvom dijelu.

Jure Marić (2)
Utakmicu je odlično sudio hrvatski sudac Jure Marić

Hrvatskoj momčadi nedostajalo je par pojedinaca, među kojima i ponajbolji u redovima Croatie u jesenskom dijelu prvenszva Kristijan Zubac. Njihovim povratkom konkurencija u momčadi će biti strašna, a time i borba za svaku poziciju.
Vodeći pogodak za Croatiju postigao je kapetan Mario Lažeta u 25. minuti na dodavanje Lovrića.

Nakon što je Goldstein poravnao rezultat u 67.min, Croatia je imala priliku u 70. min povećati rezultat ali Soldo ne uspjeva savladati vratara iz kaznenog udarca sa 11 metara. Daniel Soldo se dvije minute kasnije donekle iskupio odličnim dodavanjem za svog kapetana Lažetu koji postiže svoj drugi zgoditak na utakmici. Utakmicu po teškom i smrznutom terenu sa snijegom odlično je vodio hravtski sudac Jure Marić.
Croatia: Jukić, Bešlić (od 46. Bračić), Lovrić (od 46. Ante Juričić), Amanatidis, Faluta, Šušak, Nikola Lažeta (od 46. Daniel Soldo), Šandrk, Mario Lažeta, Stipe Vidović, Puljić
FC Croatia ll – SC Goldstein II 9:1

Croatia frankfurt II
Realizatorski raspoložena druga momčad Croatie Frankfurt

U pripremnoj utakmici druge momčadi Croatie, strijelci su bili izuzetno raspoloženi. Ukrcali su drugoj momčadi Goldsteina čak 9 zgoditaka, pri čemu vratar Croatie Dario Bandov nije imao puno posla. Priliku za nastup u momčadi imao je novopridošli Jure Šarić, koji je odigrao čitavu utakimcu i to dosta dobro. Po tri zgoditka postigli su raspoloženi Bandić i Šarić, dok su po jedan zgoditak postigli Mario Kelava, Todorić i Mihaljević.
Croatia II: Dario Bandov, Hustić, Mario Keleva ( od 46. Miloloža), Mirko Keleva, Rohwerder, Todorić, Mihaljević, Bandić, Sumić, Jure Šarić.