Manuel Bodrožić, Yassin Azzaoui i trener Marko Bodrožić / Foto: Fenix (SIM)

NOVI USPJEH MANUELA BODROŽIĆA: U natjecanju World Cupa u austriskom Bregenzu mladi Hrvat iz Wiesbadena pobjedio u svim borbama i osvojio šampionski pojas

Aktualni svjetski prvak u kickboxingu Manuel Bodrožić, član Fight Cluba MK Wiesbaden, osvojio je prvo mjesto u kategoriji U18 do 70 kg na natjecanju World Cupa u austriskom Bregenzu.

World Cup WMAC & WKU održan je ove subote i nedjelje (6. i 7. studenog 2021.) u Bregenzu, a okupio je oko tisuću natjecatelja 11 zemalja svijeta.

Manuel Bodrozic na pobjednickom postolju
Manuel Bodrožić na pobjedničkom postolju / Foto: Fenix (SIM)

U konkurenciji U18 do 70 kg, mladi Hrvat iz Wiesbadena je pobjedio u svim borbama te uz titulu prvaka ponio i pobjednički „Champion pojas“.

Za Fight Cluba MK Wiesbaden, u kojem je prvi trener Manuelov otac Marko Bodrožić, prvo mjesto i pobjednički pehar osvojio je i Yassin Azzaoui u kategoriji U15 do 50 kilograma.