croatia griesheim
Luka Stanušić Croatia Griesheim (plavi dres)/Foto:Fenix-magazin (D.Holenda)

NOVI PORAZ: Croatia Griesheim poražena od Gräfenhausena 3-0

U derbiju začelja Kreislige A Darmstadt pretposljedni Gräfenhausen pobjedio je 3-0 Croatiju Griseheim i razotkrio sve slabosti hrvatskog kluba.

Ako su nogometaši Croatije Griesheim i trener Tomislav Bikić imali nekakvo opravdanje zbog loših rezultata u posljednjih par kola jer su igrali s momčadima s vrha ljestvice, današnji susret protiv Gräfenhausena, pretposljednje momčadi lige koja je uoči današnjeg susreta skupila samo pet bodova, demantirao ih je u potpunosti.

Bez ideje u završnici, s vidnim nedostatkom kondicije i s previše individualnih grešaka Croatija Griesheim nije uspjela parirati slabašnom domaćinu. Očito je kako će uprava, trener i igrači Croatije Griesheim morati sjesti i porazgovarati kako momčad izvući iz igračke i rezultatske krize.

Domaći su došli u vodstvo već u 7.minuti kada je mrežu Croatije Greisheim iz slobodnog udarca zatresao Niels Knauf.

Nogometaši Croatije Griesheim zaprijetili su protivničkom golu u 35. i 40.minuti ali je udarce napadača Bogdana Kocića domaći vratar zaistavio.

U 48. minuti ponajbolji igrač i kapetan Croatije Griesheim Saša Mlakić pronašao je iz slobodnog udarca Josipa Vujicu koji tuče ali golman brani.

Bogdan Kocić Croatia Griesheim (plavi dres) /Foto:Fenix-magazin(D.Holenda)

U 50. minuti ponovo su nogometaši Croatije Griesheim prijetili golu Gräfenhausena: jedan igrač Croatije je ubacio loptu s boka, loptu galavom tuče Dalibor Blažević golman zaustavlja udarac na crti. Nogometaši Croatije Greisheim tražili su da se pogodak prizna međutim sudac nije promjenio svoju odluku. Zbog prigovora sucu kapetan Saša Mlakić poslan je na hlađenje na 10 minuta.

U trenutcima kada je Croatija Griesheim imala igrača manje na terenu Gräfenhausen je povećao vodstvo u 55. minuti na 2-0. Vasillis Anastasiou prošao je kroz sredinu zadnju liniju Croatije Griesheim i zatresao mrežu.

Još jednu dobru priliku dobru priliku priredili su nogometaši Croatije Greisheim u 75. minuti ali je udarac Dalibora Blaževića golman domaćih zaustavio na crti.

U 80. minuti domaći su iz jednog brzog kontranapada zatresli mrežu Croatije za konačnih 3-0.

SV CROATIA GRIESHEIM: Treusch, Bralić, Jurić, Blažević, Stanušić, Bihoričić, Markota, Bikić, Kocić, Mlakić, Puljiz.(Vujica, Stipić, Hanke, Baysal)