Braća Valent i Martin Sinković (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

NOVE MEDALJE ZA HRVATSKU: Braća Sinković zlatni u Sabaudiji, braća Patrik i Antun Lončarić treći

Braća Valent i Martin Sinković osvojili su u nedjelju zlato u dvojcu na trećoj regati Svjetskog veslačkog kupa u Sabaudiji, dok su treće mjesto zauzeli braća Patrik i Antun Lončarić.

Braća Sinković su uvjerljvo slavili s vremenom 6:16.79, drugo mjesto su s nešto više od šest sekundi zaostatka zauzeli Britanci Calvin Tarczy i Douwe de Graaf. Patrik  Antun  Lončarić su zauzeli treće mjesto sa 6:25.89.

Ovo je odličan rezultat za obje hrvatske posade, a posebno za braću Sinković kojima je ovo bila generalna proba uoči Olimpijskih igara u Tokiju koje počinju 23. srpnja.