NK Pajde Möhlin / Foto: Fenix Magazin

Nogometaši Pajda, iza kojih stoji obitelj Rakitić, jesenski doprvaci Švicarske 2. Lige interregional

Nogometaši NK Pajde iz švicarskog Möhlina, iza kojih stoji obitelj hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića, postali su doprvaci 2.Liga interregional (Skupina 5). U posljenjem 13. prvenstvenom kolu Pajde su na gostovanju kod FC Olten odigrale 2:2. Bio je to nastavak neporaženosti hrvatske momčadi na gostovanjima ove jeseni. Nažalost, to nije bilo dovoljno za prvo mjest, koje je osvojila momčad SC Zoffingen sa 3 boda više od Pajda,  jer su Pajde sva tri prvenstvena poraza doživjela na svom terenu.

FC Olten – NK Pajde 2:2 (2:0)

Na gostovanju kod jedanaestog na ljestvici, FC Oltena, nogometaši Pajda su se jako namučili da bi ostali neporaženi u gostima. Domaćin je vodio u prvom poluvrijemenu s 2:0. Pajde su se trgnule u drugom djelu utakmice i pogotcima u 66 min. preko Nike Škugora smanjili na 2:1 da bi poslje 6 min. u 72 min. golom Enisa Haxhijaha izjednačili na 2:2.

Oltenu je pripalo prvo poluvrijeme, a Pajdama drugo. Trener Pajdi Dejan Rakitić nije zadovoljan rezultatom, ali je zadovoljan da na gostovanju ove jeseni ni jednu utakmicu njegova momčad nije izgubila.

Sastav NK PAJDE Möhlin: M.Dahmanni, D.Glibo, R.Lehmann (C). Z.Lujić, N. Škugor, Z.Milovac, E.Haxhijaha, M.Balayera, D.Tešić, S. N. Diaye, R. Stanković. Treneri:Dejan Rakitić,Ivan Barišić, Co.Patrick Ivanović. Strijelci na utakmici: 21 min.1:0 Hazir Zenuni, 24 min. 2:0 Patrick Schalt, 66 min. 2:1 Niko Škugor, 72 min. 2:2 Enis Haxhijaha.