Njemačka policija intervenirala jer muškarac iz BiH nije imao kartu za vlak, pa otkrila još štošta

Policijski službenici Münstera su jučer ujutro, intervenirali u vlaku koji je došao iz Dortmunda. Naime, 41-godišnji muškarac iz BiH, nije mogao pokazati kartu prilikom provjere.

No, tijekom daljnje provjere muškarca, policija je otkrila da su za njega raspisana dva naloga za uhićenje.

Jedan je od Okružnog suda iz Hamburga a drugi od tužitelja iz Düsseldorfa zbog “vožnje bez vozačke dozvole”. Osim toga, muškarac je u prtljagi imao registarske tablice koje je policija poništila kao i nekoliko grama marihuane.

Muškarac nije imao potrebnih 2.600 eura da plati kaznu, te sada služi kaznu u zatvoru u Münsteru u trajanju od 175 dana.

Fenix-magazin/IM

Povezano

Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
NEREDI NAVIJAČA NAKON POBJEDE PSG-a: Jedan poginuli, a privedeno 780 izgrednika, uključujući 283 u Parizu – ozlijeđeno 7 policajaca
SUD ODLUČIO: Prvi časnik s katamarana ide u zatvor