NJEMAČKA: Nakon roštiljanja u stanu spašeno 11 ljudi, djevojčica završila u bolnici

Četrnaestogodišnja djevojčica otrovala se ugljičnim monoksidom nakon roštiljanja sa svojom obitelji u Nienburg / Weseru u Donjoj Saskoj.

 

Šira obitelj roštiljala je na balkonu i u stanu u subotu popodne, a zatim je roštilj ostavila van, objavio je glasnogovornik vatrogasaca u nedjelju.

Prema informacijama vatrogasaca, pritom je nastao ugljični monoksid koji je u stan ušao kroz zidove.

Djevojčica se onesvijestila tijekom noći. Vatrogasci su spasili nju i još jedanaest ljudi iz stana.

Djevojčica je prebačena u bolnicu na liječenje.

Fenix-magazin/IM

Povezano

Kazne od 726 eura su moguće u Austriji (ILUSTRACIJA)/ Foto: Anadolu
VRUĆINA TOPI ASFALT NA NJEMAČKIM CESTAMA: Zbog opasnih oštećenja potpuno zatvorena autocesta A2
ŽELJANA ZOVKO: Brže obrambene inovacije, prilika i za hrvatske tvrtke i institute
ČOVIĆ I FILIPOVIĆ U TOMISLAVGRADU: Povezivanje lokalnih tema i političkih prioriteta u središtu sastanka
RIJEKE LJUDI PREPLAVILE MEĐUGORJE NA 45. OBLJETNICU: Deseci tisuća hodočasnika i snažne poruke s oltara
Frankfurt (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (MD)
DRŽE I DO 10.000 EURA: Nijemci masovno gube novac čuvajući ga na tekućim računima
PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!