Navijači Bayerna u Allianz Areni u Münchenu (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

NJEMAČKA BUNDESLIGA: Bayern uvjerljiv protiv Augsburg, Beljo ušao u 66. minuti i bio strijelac, Mainz i Eintracht remizirali

U bavarskom derbiju 2. kola njemačke Bundeslige, Bayern je u Münchenu na Alianz Areni scladao Augsburg s 3:1 (2:0).

Bayern je poveo autogolom braniča Felixa Udokhai koji je u 32. minuti zatresao vlastitu mrežu.

Novo pojačanje Bayerna, engleski kapetan Harry Kane je u 40. minuti s bijele točke povećao vodstvo na 2:0.

Englez je u 69. minuti postigao svoj drugi pogodak na utakmici na dodavanje Daviesa za drugu pobjedu Bayerna.

Hrvatski napadač Dion Drena Beljo ušao je u igru u 66. minuti da bi već u 86. minuti postigao pogodak za svoj Augsburg za konačnan rezultat od 3:1.

Remi u Mainzu

U susjedskom derbiju u Mainzu, 1. FSV Mainz je podijelio bodove sa Eintrachtom iz Frankfurta.

Domaćini su pogotkom Lee Jea-Sungaod 25. minute vodili sa 1:0. U 61. minuti Ansgar Knauff je u 61. minuti zaradio drugi žuti i morao je vani.

I sa igračem manje Eintracht se diže i u prvoj minuti sudačke nadoknade preko Omara Marmousha postiže pogodak za izjednačenje na 1:1.

Kristijan Jakić igrao je do 70 minute u momčadi Eintrachta, dok je njegov suigrač Hrvoje Smolčić igrao do 81. minute na mjestu zadnjeg igrača.

Zanimljivo je istaknuti kako je Mainz svoju domaću utakmicu protiv Eintrachta igrao u dresovima sa bijelo-crvenim kockicama, slično kao što nastupa izabrana vrsta Hrvatske.