Andrej Kramarić pruža odlične igre u TSG Hoffenheim / Foto: Twitter TSG Hoffenheim

NJEMAČKA BUNDESLIGA: Bayern sa 7:0 razbio Bochum, Kramarić strijelac u pobjedi Hoffenheima u Berlinu, Borussia Dortmund bolja od Wolfsburga

Nogometaši Hoffenheima su u susretu 5. kola njemačke Bundeslige slavili kod Uniona s 2-0, a prvi pogodak za goste je postigao hrvatski napadaö Andrej Kramarić.

Kramarić je pogodio iz kaznenog udarca kojeg je sam izborio u 22. minuti, a hrvatskom napadaču to je treći pogodak u ove sezone. Za konačnih 2-0 za Hoffenheim zabio je Maximilian Beier u 38. minuti.

Pogodak Kramarića pogledajte OVDJE.

Kramarić je igrao do 74. minute, a kod Uniona je Josip Juranović odigrao cijelu utakmicu.

Nogometaši Bayerna su svladali Bochum u Münchenu s čak 7-0 i zasjeli na vrh ljestvice. Obrana Bochuma bila je zahvalna meta nogometaša Bayerna koji su protivničku mrežu napunili već u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Eric Maxim Choupo-Moting, Harry Kane, Matthijs de Ligt i Leroy Sane. Kane je u drugom poluvremenu zabio iz jedanaesterca i postavio novi klupski rekord – postao je prvi koji je postigao šest pogodaka u prvih pet mečeva Bayernove karijere. Na 6-0 povisio je Mathys Tel, a Kane je u 88. minuti dodao sedmi pogodak i svoj treći za prvi “hat-trick” u Bundesligi.

Leipzig je gostovao je kod Mönchengladbacha i slavio s tijesnih 1-0 golom Tima Wernera u 75. minuti.

Borussia Dortmund je golom Marca Reusa pobijedila Wolfsburg s 1-0, a Augsburg je pobijedio Mainz 2-1 za prvu ovosezonsku pobjedu. Oba pogotka za Augsburg postigao je Demirović, kojeg je u 89. minuti zamijenio Dion Drena Beljo.

U večernjim satima na rasporedu je utakmica Werdera Bremena i Kölna. U nedjelju Bayer igra protiv Heidenheima, a Eintracht Frankfurt protiv Freiburga.