Neshvatljivo prosipanje bodova Croatije Griesheim: od vodstva 3:0 do konačnih 3:4!

Kada jedna momčad ostvari vodstvo u prvom poluvremenu od 3:0 i na kraju izgubi utakmicu sa 4:3 onda kažemo da je to neozbiljnost a i peh. Iako za momčad Croatije Griesheim ne možemo reći da je neozbiljna, jedno loše odigrano poluvrijeme protiv momčadi FC Alsbach II kompromitiralo je sve dobro učinjeno u prvom dijelu.

U susret je momčad Croatije Griesheim ušla furiozno. Već u 6. minuti bilo je 1:0. Jednu dubinsku loptu primio je Yad Mohsin te je probio lijevu stranu Alsbacha II i preciznim udarcem pogodio suprotni kut vratara Sieglera.

Danas raspoloženi Yad Mohsin nastavio je sa dobrom igrom te je do kraja prvog poluvremena još dva puta u 29. i 34. minuti pogodio mrežu vratara Alsbacha II. Iako su treneri Craotije Griesheim u poluvremenu sugerirali igračima mirno privođenje susreta kraju, dogodilo se upravo suprotno.

U deset minuta igre, od 56. do 65. minute, uspjeli su igrači Alsbacha II dati 3 gola. Dobrim pasovima izbacivali bi po tri, četiri igrača Croatije Greisheim te upošljavali napadače koji su preciznim udarcima savladali vratara Nedela.

Točku na i postavio je u 75. minuti Kamara koji je dao pobjednički gol za 3:4 i tako donio tri boda Alsbachu.

SV Craotia Griesheim: Nedel, Banović, Pupić, Blessing, Markota, Kuhn, Farag, Hofstaedter, Mohsin, Smajović, Vujica. Klupa(Smith, Sme, Nothnagel, Gebreigzaher, Andrijević)