Croatia Griesheim II nastavila pobjednički niz

Zoran Šegrt
Dvostruki strijelac:Zoran Šegrt

Sada je definitivno jasno da je Craotija Griesheim II izašla iz rezultatske krize koja je par mjeseci tresla ekipu. Visokom pobjedom protiv, njima tradicionalno neugodnog protivnika SKG Nieder-Beerbacha, ekipa Croatije Griesheim II nastavila je borbu za kvalificiranje u viši rang natjecanja.

Od samog početka krenula je Croatija Griesheim II stiskati vrata Nieder Beerbacha pa je taj pritisak urodio ranim vodstvom već u 10. minuti. Povratnik u ekipu Croatije Griesheim II Zoran Šegrt probio je lijevu stranu Nieder Beerbacha i preciznim udarcem pogodio mrežu za vodstvo 1-0. Rano vodstvo Craotije Griesheim II dodatno je ohrabrilo momčad pa su napadi nastavljeni i dalje. Ubrzo su se u strijelce upisali još: Dany Nothnagel u 35. i 44. minuti te Zoran Šegrt u 38. minuti. S rezultatom od 4-0 za Croatiju Griesheim II se otišlo na poluvrijeme.

Drugi dio nastavio se igrati u istom ritmu, te je samo bilo pitanje koliko će vremena ekipa Nieder Beerbacha izdržati da ne primi gol. Igrala se 58. minuta kada je Zoran Šegrt srušen na nekih 20-ak metara od gola Nieder Beerbacha. Slobodni udarac izveo je Igor Šegrt koji je majstorski prebacio živi zid i doveo Croatiju Griesheim II u vodstvo od 5-0.

Do kraja utakmice u strijelce su se još upisali Kocić u 72. minuti i Pehar u 90. minuti.

Počasni gol za goste iz Nieder Beerbacha postigao je Ahif u 89. minuti susreta.

Croatia Griesheim II:Smith, Pehar, Kocić, Bickelhaupt, Nazari, Lenzen, Danijel Andrijević, Manuel Nothnagel, Zoran Šegrt, Igor Šegrt, Danny Nothnagel. Klupa(Marković, Oktay,Hoffmann,Fortanz)