Nastavljena uspješna serija Croatie Bietigheim prema Bezirksligi

NK Croatia Bietigheim-TSV Benningen 3:1 (1:0)

Croatia Bietigheim uspješno nastavlja svoj pohod prema Bezirksligi. Pobjeda je ostvarena nešto teže nego se to očekivalo. Protivnik iz  donjeg dijela ljetsvice je uspješno odolijevao napadima Croatie. Već u početnih desetak minuta hrvatska momčad izvodi četiri udarca iz kuta, i u tom periodu stvara prilike, ali prednji red sa Živićem, C. Kayom, te Annunziatom ne uspijevaju iskoristiti veoma izgledne prilike.

Croatia je povela u 29. minuti kada brzonogi Živić bježi po lijevoj strani, ubacuje u sredinu, a akciju završava Annunziata snažnim udarcem u mrežu gostiju za 1:0. Šok za Hrvate u 47. minuti: nakon slobodnog udarca za Croatiu, glavom odbijena lopta od gostiju pretvorila se u brzi  kontra napad  iz kojeg gosti izjednačuju na 1:1.

Hrvati ipak i dalje imaju konce u svojim rukama, pa tako nakon jednog udarca iz kuta u 64. minuti na odbijenu loptu natrčava Annunziata te snažnim udarcem lijevicom sa oko 16 metara pogađa vratarev desni kut za novo vodstvo Croatije od 2:1.

1. Croatia Bietigheim nastavila s pobjedama - KopieCroatia i dalje pritišče, stvara prilike koje ne koriste napadači. Obrambeni red hrvatske momčadi se na trenutke uspavao, te protivnik igra sve više na polovici Croatije, što izaziva negodovanje oko 160 hrvatskih navijača. Ipak u 89. minuti olakšanje. Ermal Gashi u najljepšoj akciji utakmice nakon kombinacije sa Cellom varkom ostavlja nekoliko protivnika te lobom pogađa za konačnih 3:1.

Novom pobjedom Croatia se popela na drugo mjesto, samo bod iza vodeće Germanie iz Bietigheima.

Croatia: Papakonstantinou, Kolak,Wagner, Linkenheil, Mayer, Tsiolakidis, Cello, C.Kaya, Živić, Annunziata i Gashi. Još su igrali: Aniello, Radina, Rehm i M. Kaya.

Iduću nedjelju (01.listopada) Croatia ide u goste kod šestoplasiranog TSV Höfingena. Utakmica se igra u 15.00 sati