Detalj s utakmice Mađarska - Škotska kada s terena iznose mađarskog igrača Vargu / Foto: Anadolu

NAKON SUDARA SA ŠKOTSKIM VRATAROM: Barnabas Varga odvezen u bolnicu u Stuttgart gdje je u stabilnom stanju

Barnabas Varga je stabilno, službeno je obznanio Mađarski nogometni savez te dodao kako se njihov reprezentativni napadač nalazi u bolnici u Stuttgartu.

U 70. minuti dogodio se žestoki duel škotskog vratara Angusa Gunna i mađarskog napadača Varge. Izbijajući loptu škotski vratar je ujedno laktom doslovno nokautirao Vargu koji je uz to vrlo nezgodno pao i nepomičan ostao ležati  na travnjaku.

Detalj s utakmice Mađarska - Škotska / Foto: Anadolu
Detalj s utakmice Mađarska – Škotska / Foto: Anadolu

Suigrači i liječnici odmah su priskočili mađarskom reprezentativcu u pomoć. Nakon nekoliko minuta Varga je na nosilima iznesen s travnjaka, okružen zavjesama te je bilo poznato da je odmah odvezen u obližnju bolnicu.

„Varga je stabilno. Nalazi se u bolnici te ćemo i dalje obavještavati o njegovom stanju“, obznanio je Mađarski nogometni savez, kao i brojni europski mediji.

Trenutak kad pružaju pomoć mađarskom igracu B. Vargi / Foto: Anadolu

U nastavku susreta Mađarska je došla do pobjedničkog pogotka, u 100. minuti Csoboth je zabio za 1-0 protiv Škotske, te bi taj pogodak mogao biti dovoljan Mađarima na putu prema osmini finala.