Nakon prošlotjednog šoka, Croatia Bietigheim opet nastavila s pobjedama

TASV Hessigheim-NK Croatia Bietigheim 1:2 (0:2)
U natjecanju Okružnog podsaveza Enz/Murr, Kreislia A Grupa 3, nogometaši Croatie Bietigheim u gostima su savladali TAS Hessigheim rezultatom 1:2.
Nakon prošlotjednog šoka i poraza na vlastitom terenu nakon dvije godine, današnjom pobjedom Croatia je vratila potrebni mir i zadržala prvo mjesto i prednost pred prvim pratiteljem.
Crveno-bijele kockice su, kako se i očekivalo, imali prilično težek zadatak u Hessigheimu. Domaćini, koji su Croatiji uvijek bili neugodan protvnik, i ovaj put su se pokazali kao čvrst partner. Hrvatska momčad ipak nije dala prostora za iznenađenje. U prvom dijelu igralo se čvrsto, sa povremenim oštrim startovima zbog čega je sudac žustrost smirivao domaćine žutim kartonima.
Croatia je došla u vodstvo već u 12. minuti preko Denisa Kolaka. Na 0:2 povećao je Leon Kraguljevac u 42. minuti, što je bio i rezultat poluvremena.
U nastavku utakmice, gosti su smanjili rezultat u 49. minuti preko Hrvata u redovima domaćina Tomislava Vederiša. Pokušavajući doći do izjednačenja, domaćini su forsirali oštriju igru. Na nju odgovaraju i igrači Croatije pa sudac šest puta poseže za žutim te jednom, u zadnjoj minuti utakmice, za crvenim kartonom. Domaćinima je pokazao dva žuta a igračima Croatije četir te jedan crveni karton u zadnjoj minuti utakmice.
Nakon velike borbe, rezultat se nije mjenjao. Croatia je teško ali zasluženo osvojila tri nova boda.
iduću utakmicu Croatia igra na domaćem terenu u nedjelju, 30. listopada u 15,00 sati protiv momčadi SGM Riexingen II.