NK Pajde Möhlin / Foto: Fenix Magazin

Nakon pražnjenja protiv Lausanne, Pajde u Möhlinu uspješne u prvoj utakmici prvenstva

NK Pajde – FC Wettingen 1:0 (0:0)

U zaostaloj utakmici prvog kola 2.Lige Interregional (amaterska liga Švicarske) nogometaši Pajda su na domaćem terenu, pred oko 200 gledatelja,  u Mölinu pobjedile momčad FC Wettingen sa 1:0. Zgoditak odluke postigao je Stanković u 67. minuti. nekoliko minuta nakon što je ušao u igru u drugom poluvremenu.

U prvenstvenoj utakmici za bodove nogometaši Pajda nisu ponovili dobru igru kakvu su prikazali u kup utakmici protiv prvoligaša Lausanne.

-Baz obzira što nismo pružili očekivanu igru, ipak su u ovakvim utakmicama najvažnija tri boda. Vidjelo se kako su naši igrači psihički a i fizički ispražnjeni nakon utakmice protiv Lausanne, koju smo nesretno izgubili, kazao je trener Pajda Dejan Rakitić.

Sastav Pajda: Mehdi, Glibo, Škugor, Lehmann, Čavar, Lukić, Ivelja, Milovac, Tešić, Bellemare, Prskalo. S klupa za rezerve su ulazili: Stanković, Xaxijah i N.D.Samba.

Idući prvenstvenu utakmicu NK Pajde igraju u gostima protiv FC Dietikona.