Na krilima Marinka Nedića, momčad Blau Weissa Tomislav iz Heilbronna nastavila pobjednički niz

Nakon prošlotjedne pobjede kod kuće protiv Beilsteina od 4:0, u trećem prvenstvenom kolu Kreislige A momčad Blau Weissa Tomislav iz Heilbronna pobjedila je u nedjelju u gostima i momčad SC Ilsfelda rezultatom 1:2.

SC IlsfeldaSV Blau Weissa Tomislav Heilbronn 1:2 (0:0)

Iako su plavo-bjeli kontrolirali igru tijekom čitave utakmice, domaćini su iz jedne jedine prilike postigli pogodak u 60 minuti i poveli sa 1:0. Nakon gola domaćina, koji je vidno šokirao igrače hrvatske momčadi, plavo-bijeli su se brzo oporavili i još jače pritisnuli momčad domaćina. Rezultat takve igre nagrađen je u 75 minuti pogotkom Marinka Nedića za izjednačenja 1:1.

Hrvati su i nakon izjednačenja nastavili s napadačkom igrom. Redale su se prilike a vratara domaćina je u dva navrata, pred naletima Mateja Baotića, spašavala i vratnica.  Ipak, u u 86. minuti raspoloženi Nedić lijepim zgoditkom pogađa mrežu domaćina za novu pobjedu Blau Weissa Tomislav od 1:2.

S 9 osvojenih bodova iz tri utakmice, te gol razlikom 9:2, momčad trenera Petra Matijevića učvrstila se na vrhu ljestvice A Kreislige. Uz najveći broj osvojenih bodova, hrvatska momčad zasad ima i najboljeg strijelca lige. To je Marinko Nedić koji je u tri utakmice postigao 5 golova.

-Svaka čast igračima jer momčad Ilsfelda nije lako pobjedit kod kuće. Naši igrači su još jednom dali sve od sebe, pokazali su odlučnost i želju za pobjedom koja je na kraju bila i zaslužena, izjavio je predsjednik Blau Weissa Tomislav Tihomir Tominac.

Sastav: Arben Gashi, Ivan Josić, Matej Baotić, Marko Dugandžic, Ivan Kristić, Miroslav Baotić, Marin Idžan, Davor Selak, Perica Nedić, Marin Selak, Marinko Nedić. Na klupi za pričuve su bili: Petar Vidić, Ilija Sajić, Melvis Halilović, Danijel Dević, Zoran Krištić. Trener:Petar Matijević