VIDEO Modrić asistirao za pobjedu kojom se Real primakao na korak do Barce

Nakon Modrićeva ubacivanja Pepe je postigao pogodak glavom

Real Madrid iskoristio je neodlučen ishod Barcelone i Atletico Madrida (0:0) te se pobjedom na gostovanju kod Espanyola (1:0) u 19. kolu španjolskog prvenstva primakao na tri boda od spomenutih klubova.

Luka Modrić bio je jedan od najboljih igrača utakmice u Barceloni, a u 55. minuti izveo je slobodan udarac nakon kojeg je Pepe glavom pogodio mrežu Espanyola. Hrvatski veznjak u 12. je minuti dobio i žuti karton.

Barcelona i Atletico su vodeći na ljestvici sa 50, dok Real ima 47 bodova.

Dodajmo i kako je vrlo dobrih 90 minuta u španjolskom prvenstvu odigrao i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić čija je Sevilla osvojila bod kod Elchea (1:1). (ha)

>>U sjajnoj formi: Modrić otkrio razloge vrhunskih izdanja…