Mate Bulić s obitelji u Frankfurtu / Foto: Facebook M.Bulić

Mate Bulić otkrio je kako se osjeća nakon što su Vatreni slavili uz pjesmu ‘Moja Hercegovina’: ‘Pa, hvala Bogu’

Hrvatska nogometna reprezentacija bit će među reprezentacijama koje će 2022. igrati na Svjetskom prvenstvu u Kataru, nakon što je u nedjelju na Poljudu svladala Rusiju sa 1-0. Nakon fantastične pobjede na terenu i tribinama počelo je slavlje. Cijelo vrijeme vladala je odlična atmosfera, sve je bilo puno pozitivne energije, piše Večernji list.

 

Jedna od pjesama koja se zaorila Poljudom bila je i ‘Moja Hercegovina’ Mate Bulića, te je posebno razdragala i publiku i

Vatrene. Legendarni glazbenik Mate Bulić trenutačno se još uvijek oporavlja nakon što se u prosincu 2020. zarazio koronavirusom, no kazao  je kako je presretan zbog pobjede reprezentacije.

– Gledao sam utakmicu. Osjećao sam se kao pravi ponosni Hrvat. Ponosan sam na našu reprezentaciju, snažnu ekipu, mislim, kao i svi jučer koji su gledali, jer su pravi navijači napokon došli na svoje. Ovo je bila ključna utakmica. Jedna ruska reprezentacija prešla je centar dva puta i to sve govori – kazao je Bulić.

Dodao je i da zna da su dečki slavili uz njegovu pjesmu. – Pa, hvala Bogu – rekao je, te dodao da je to jedna od ključnih pjesama u njegovom repertoaru ili opusu.

– Ona je uvijek prikladna u bilo kojem društvu i bilo kojem vrijeme zato što je to stvarno dobra pjesma – dodaje i nastavlja:

– Te emocije, to je stvarno jučer bilo nešto posebno kod svih nas koji smo pratili utakmicu koji smo pravi navijači i prema tome meni je posebno drago što su slušali moju pjesmu i hvala dečkima što su pjevali moju pjesmu. Mate je naglasio i da su on i izbornik Zlatko Dalić već 35 godina prijatelji.

– Znamo se još otkad je počeo igrati za Hajduk. Vatrenima je poručio da u ovih godinu dana sada poslože kockice. – Ja znam da imamo abnormalnog potencijala, prema tome, to se sada samo treba posložiti – rekao je. Otkrio je i kako se danas osjeća, nakon što je prebolio koronavirus.

– Ja sam u bolnici završio u prosincu 2020., a na kućnu njegu sam poslan u osmom mjesecu ove godine, ali eto, hvala Bogu sve je ok i sad polako stajem na noge.

Fenix-magazin/MMD/Večernji list

Povezano

U NJEMAČKOJ SE BIRA „MLADENAČKA RIJEČ 2026.“: Jedan prijedlog već podigao prašinu
Stipe Botica, Marijana Dokoza i Ante Nadomir Tadiä Šutra / Foto: Fenix (IR)
ŠUTRA PRED BRANITELJIMA: Prihvaćam svaku kritiku, samo neka bude ljudska!
DJEČAK (3) PAO S BALKONA U BAVARSKOJ: Srećom zadobio lakše ozljede
DER TEMPLERORDEN: Geschichte, Geheimnisse und authentische Ausrüstung der legendären Ritter
PREDNOSTI ŽIVOTA U PULI: Zašto je sve više ljudi bira za život i ulaganje
Ratni brodovi (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
10 EUROPSKIH MORNARICA PROTIV RUSIJE: Velike Britanija i 9 drugih europskih država planiraju uspostavu pomorskih intervencijskih snaga