Ludnica u svlačionici Vatrenih: Rebić i Subašić s hrvatskom zastavom – Rakitić: Idemo Vatreni!

U sjajnoj nogometnoj večeri briljirao je vratar Subašić. Zna to cijela Hrvatska, zna i Ante Rebić koji je čestitao Subašiću. Hrvatski je vratar branio pokušaje Eriksena, Schönea i Jorgensena, tako odveo Vatrene u četvrtfinale!

Rebić je stavio kratak komentar “HRVATSKAAA“

Izvrsni Vatreni fotografirali su se u svlačionici odmah poslije pobjede nad Danskom. U ruke su uzeli hrvatsku zastavu, a Rebić je fotografiju objavio na Instagramu. U kratkom roku prikupila je više od 32 tisuće lajkova.

I Ivan Rakitić je objavio fotografiju Vatrenih na svom Instagram profilu. “Napisao je: Bože, hvala ti.! Zajedno smo to zaslužili.!!! Idemo vatreni”

Fenix-magain/MD

 

ante rebic niznji (2)

Povezano

IZJAVE: Kimmich smatra kako Njemačka ne smije primati jedan ili dva gola u svakoj utakmici
NIJE DOBRO: Martin Erlić propustio trening
(VIDEO) GVARDIOL I MORO: Fokus je na zajedništvu i na onom što radimo na terenu
PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom