Vratar Pajda M. Dahmani / Foto: Fenix I.Barišić)

LOŠ NASTAVAK SEZONE: Nogometaši Pajda iz Möhlina doživjeli i drugi poraz

U prvenstvenom derbiju 2. Lige interregional (Gruppe 5) vodeća momčad lige FC Dietikona je savladala drugoplasiranu momčad Pajde iz Möhlina sa 2:0 (0:0)

U tri utakmice Pajde su uzele samo 3 boda, što je premalo da bi se ozbiljno išlo na prvo mjesto i ulazak u prvu ligu.

Pajde su se dobro držale u prvom poluvremenu protiv vodeće momčadi lige. Jak dobra igra Pajda nije donijela promjenu rezultata i prvo poluvrijeme je okončano rezultatom 0:0.

U drugom poluvrijemenu domaćini su sa dva gola u 61.i 68.minuti riješili pobjednika. NK Pajde su se ovim porazom doveli u tešku situaciju u borbi za ulazak  u prvu ligu. Ali do kraja ima još dosta utakmica i sve je moguće.

Sastav NK Pajde: M. Dahmani, F. Donato, R. Lehmann ( C ), I. Tugal, B. Kaležić, M. Bičvić, E. Haxhijaha, D. Dizdarević, D. Tešić, E. Colić, A. Franjić. Još su igrali: R. Thaqi, J. Jukić. Na klupi su bili: K. Sejmenović, R. Joksimović, L. Matić. Treneri:Dejan Rakitić i Patrick Ivanović.