Arhivska fotografija napadača Croatije Frankfurt Marija Lažete / Foto: Fenix Magazin

Loš dan prve i druge momčadi Croatije Frankfurt – primili 11 a zabili samo jedan zgoditak

Nedjelja nije bio pravi dan za obje momčadi Croatije. Oslabljena neigranjem nekoliko ozlijeđenih igrača među kojima je kapetan Daniel Soldo i najbolji strijelac Ivan Popadalo, prva momčad je na domaćem terenu u Heddernheimu izgubil rezultatom 0:3 od Viktoria Preußen.

FC Croatia – Viktoria Preußen 0:3 (0:0)

Nakon dobrih prvih 45. minuta, igra Croatije se raspala posljednjih petnaest minuta utakmice. Tada su primljena sva tri zgoditka s kojima su gosti zasluženo otišli doma pjevajući.

Unatoč porazu Croatia je ostala četvrta na ljestvici Kreisoberlige Frankfurta.

Sastav Croatije: Nauber, Vidović, Drlje, Duvnjak, Lažeta, Šandrk, Andrić (od 75. Todorić), Bešlić, Doić, Livajić Od 55. Amanatidis), Bračić

FC Croatia II – FC Fortuna FFM 1:8 (1:4)

Oslabljena druga momčad doživjela je pravi potop u derbiju začelja protiv momčadi Fortune. Gosti su postigli u svakom poluvremenu po četiri zgoditka za najveći ovogodišnji poraz druge momčadi Croatije.

Sastav Croatia II: Periša, Todorić, Ivan Miloloža, Dragan Miloloža, Budimir, Skočibušić, Sičenica, Romić, Bolotin, Maganjić, Pleša (od 15. Jeličić)

Jedini zgoditak za Croatiju postigao je Josip Romić u 16. min za 1:2.

Iduću utakmicu prva momčad Croatia igra u petak, 5. travnja u gostima protiv momčadi Concordie Eschersheim u 20,00 sati. Adresa igrališta u Frankfurt-Eschersheimu je: Eschersheimer Landstraße 328, Frankfurt.