Croatia Griesheim poražena u gradskom derbiju od Viktorie II

Croatia Griesheim poražena je u gradskom derbiju od Viktorie Griesheim II 4-2. U utakmici sa puno preokreta i dva potpuno različita poluvremena u kojoj se sve bitno dogodilo u drugom dijelu, tri boda zasluženo odnosi momčad Viktorie II.

Prvi dio, u kojem nismo vidjeli puno šansi za gol, odvijao se uglavnom na polovici Croatie Griesheim. Croatia je prepustila posjed lopte Viktoriji II i uglavnom preko Daniela Perića prijetila polukontrama i kontrama, međutim nismo vidjeli ozbiljnijih prilika za gol. U zadnjoj minuti prvog dijela Viktoria II je povela golom Storka 1-0.

croatia-vujicaU drugom dijelu su nogometaši Croatie pokazali malo i ofenzivnije ambicije pa su dvama pogotcima Jure Markote u 58. min i 61. min u potpunosti preokrenuli rezultat na 2-1.

Prvi gol postigli su nogometaši Croatie nakon što je Josip Vujica izborio jedan prekršaj na 20ak metara od gola Viktorie II. Daniel Andrijević je ubacio loptu na pet metara, a odbijenu loptu u mrežu sprema Markota.

I drugi gol postignut je iz prekida. David Bikić izveo je korner sa lijeve strane i na nekakvih 8 metara našao Markotu, koji glavom trese mrežu za vodstvo Croatie 2-1.

Ubrzo je Croatia Griesheim još jedan puta zaprijetila, ovaj puta se Daniel Perić riješio jednog obrambenog igrača, tukao na vrata ali je golman zaustavio udarac.

U tim se trenucima činilo kako će Croatia uspjeti izboriti pozitivan rezultat. Međutim brzonogo lijevo krilo Viktorie II Efstathios Alikotsis, koji je u igru ušao u drugom dijelu, u samo deset minuta (79., 81., 89.) postigao je tri gola i tako srušio sve nade nogometaša Croatie Griesheim.

SV CROATIA GRIESHEIM: Bihovičić, S.Markota, Vujica, Banović, Altuna, Andrijević, Mlakić, Bikić, Lenz, Perić, Bralić. Klupa(J.Markota, Pupić, Nothnagel)