Ante Štrljić u akciji (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

„KORAK NAPRIJED, KORAK NATRAG“: Croatia Frankfurt pretrpjela novi iznenađujući poraz na gostovanju u Niederradu

Hrvatska momčad iz Frankfurta je iznenađujuće pretrpjela poraz na gostovanju kod Union Niederrada u Frankfurt-Niederradu.

Union Niederrad – FC Croatia 3:1 (1:1)

Bilo je to loše izdanje Croatije i novi neočekivani poraz koji je povećao bodovni zaostatak za prvoplasirane dvije momčadi koje sada trećeplasiranoj Croatiji bježe 6 bodova.

Nakon izjednačene igre u prvih pola sata, domaćini su u 34. minuti poveli iz jedanaesterca kojeg je sudac sudio vidjevši igru rukom obrambenog igrača Croatije.

U nastavku utakmice na 1:1 izjednačio je Matović u 76. minuti. Loši sudac je svojim odlukama često zbunjivao igrače Croatije koji su se bunili zbog pogubno oštre igre domaćih igrača koje sudac nije adekvatno kažnjavao.

Odluka o pobjedniku je pala u posljednjih 10 minuta kada domaćini postižu dva pogotka za 3:1 pobjedu.

Sastav Croatije Frankfurt: Nauber, Emmel, Reljic, Beslic, Duvnjak, Ćorić (od 57. Mandurić), Štrljić (od 70. Romić), Bonanno, Gavran, Propadalo, Matović

Sljedeće utakmice prve momčadi Croatije igra se u nedjelju 24. ožujka 2024. na domaćem terenu u Heddernheimu protiv momčadi SG Bornheim II. Utakica počinje u 15 sati.