Momčad Croatije Frankfurt / Foto: Fenix (S. Konta)

KOL FRANKFURT: Hat-trick Ante Štrljića za uvjerljivu pobjedu Croatije Frankfurt

U 12. kolu Kreisoberlige Frankfurta, Croatia Frankfurt je nakon prekida pobjedničke serije jednim porazom i jednim neriješenim rezultatom u nedjelju ostvarila novu pobjedu i sa 20 bodova popela se na 4. mjesto na ljestvici.

FC Croatia – SpVgg 02 Griesheim 4:1 (3:0)

Cro FFM 2

Brzonogi 21-godišnji napadač Croatije Ante Štrljić iskazao je sav raskoš svog talenta kada je u već u prvom poluvremenu postigao hat-trick za 3:0 vodstvo Croatije. Pritom su se u dodavače postignutih Štrljićevih pogodaka upisali Carević, Molnar i Andrić.

U drugom poluvremenu bilježimo obranu jedanaesterca vratara Croatije Šimuna Vidakušiće te pogodak Ivana Propadala za uvjerljivu 4:1 pobjedu hrvatske momčadi.

Sastav Croatije: Vidakušić, Kukić, Andrić, Grgić, Carević, Bešlić(od 67. Petar Marić), Molnar, Brašnić, Sučić (od 89. Lakić), Štrljić, Propadalo (od 71. Gavran)

Remi druge momčadi Croatije

FC Croatia II – 1FC Rödelheim II 3:3 (1:2)

Sastav Croatije II: Nauber, Jelečić, Božinović, Mador, Marin Ladan, Periša, Bonanno, Amanadidis, Romić (od 22. Polić), Marcel Ladan, Leonard Bračić, Mirko Puljić (od 33. Josip Puljić). Strijelci za Croatiju II: Mirko Puljić (22.), Romić (59.) i Marcel Ladan (85.).

Iduću utakmicu Croatia igra u nedjelju, 30. listopada u gostima protiv momčadi SG Harheim 15:30 sati. Adresa igrališta: Riedhalsstraße, 60437 Frankfurt. Druga momčad Croatije isti dan također u gostima protiv momčadi FC Dynamo FFM II u 13 sati. Adresa igrališta je: F-Niederrad, Hahnstraße.