Dalibor Markovic i trener Croatije Hegen Dražen Goleš /Foto:Fenix-magazin/Z.Bosnić

KAKAV PREOKERT: Croatije Hagen od 1:3 došli u vodstvo od 4:3 pa onda u zadnjoj minuti primili gol

KSV Croatia Hagen- SG Vorhalle 09  4:4 (1:2)

Croatia Hagen je na svome terenu ugostila momčad SG Vorhalle 09 koja je jedan od favorita u ovoj ligi. Ipak hrvatska momčad je pokazala da se može nosti sa najboljima. Što više, bila je bolja momčad i nes(p)retno je izgubila 2 boda.

U prvom dijelu Josip Adančević iz daljine dovodi Croatiju u vodstvo od 1:0. Većim djelom poluvremena hrvatska momčad je kontrolirala igru ali su gosti iz prekida postigli 2 pogotka, što je i bio rezultat na poluvremenu od 1:2.

Na početku drugog dijela gosti su još jednom iskoristili slabost hrvatske momčadi, a to su prekidi. Došli su u vodstvo od 3:1. Ipak je Croatia pokazala da se ne predaje te golovima Ive Đordića, Ante Kobaša te još jednim golom Josipa Adančevića preokrenila rezultat u vodstvo od 4:3. Kada su svi već pomislili da je gotovo u sudačkoj nadoknadi gosti su zabili za konačnih 4:4.

U svakom slučaju bila je to jedna lijepa i neizvjesna nogometna prestava gdje su gledatelji uživali vidjevši čak 8 golova. Sljedeću utakmicu Croatia igra u nedjelju 10.rujna kod  FC Iliria Hagen sa početkom u 11,00 sati.