Momčad Croatije Hagen / Foto:Fenix/Zvonko Bosnić

Jako loše izdanje Croatie Hagen – poraz na gostovanju kod  Hagen Uniteda od 3:0

U petom prvenstvenom kolu Kreislige C1 Westfalen, KSV Croatia Hagena doživila je još jedan poraz, ovog puta na gostovanju kod Hagen United sa 3:0.

Još jednom smo gledali utakmicu sa dva različita poluvremena. Ali ovoga puta Croatija nije uspjela napraviti pozitivni rezultat kao proteklog tjedna kada je protiv Boelerheide preokrenula rezultat od 2:0 na 4:2 u svoju korist.

Prvi dio utakmice pripao je hrvatskoj momčadi ali samo po prilikama jer se na odmor otišlo rezultatom od 0:0. Nekoliko jako dobrih prilika napadači Croatie nisu uspjeli realizirati što se u drugom dijelu utakmice osvetilo.

Drugo poluvrijeme apsolutno je pripalo domaćoj momčadi. Vidjelo se više želje i borbenosti za pobjedom. Croatia je dobro odoljevala pritisku igrača Uniteda sve do 15-tak minuta prije kraja utakmice kada su domaćini postigli pogodak, a odmah par minuta nakon toga i drugi gol koji im je osigura mirnu završnicu. U sučevoj nadoknadi iz jednog kontranapada zabili su i treći gol za konačnih 3:0.

Croatija nije dobro izgledala na ovoj utakmici, posebice u drugom poluvremenu. Previše grešaka i nervoze između igrača koštalo ih je još jednog poraza.

Sljedeću utakmicu Croatia igra u nedjelju 23. rujna na svome terenu protiv SV Boele-Kabel sa početkom u 15 sati.