Engleska - Hrvatska
Šime Vrsaljko / Foto:Hina

ISTEKAO UGOVOR: Vrsaljko napustio Atletico Madrid

Hrvatski nogometni branič Šime Vrsaljko otišao je iz Atletico Madrida nakon što mu je 30. lipnja istekao ugovor, priopćio je klub.

 

 

“Vrsaljko će se suočavati s novim profesionalnim izazovima, nakon što je odigrao 100 službenih utakmica u crveno-bijelom dresu od kada je 2016. godine došao ovdje iz talijanskog Sassoula”, priopćio je Atletico.

“Iz kluba želimo svu sreću Šimi Vrsaljku u njegovim budućim osobnim i sportskim projektima”, dodao je.

Hrvatski desni bek je s Atleticom osvojio Europsku ligu 2018. godine a 2021. španjolsko prvenstvo. Zbog ozljeda, napose koljena, izbivao je s terena što ga je gurnulo u drugi plan kod trenera Diega Simeonea pa je često priliku tražio s klupe za pričuve.

Grčki i španjolski mediji zadnjih su dana izvještavali da bi karijeru mogao nastaviti u grčkom Olypmiakosu. Vrsaljko je od petka slobodan igrač pa ga bilo koji klub može dovesti bez odštete.

Fenix-magazin/IK/Hina

Povezano

POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta