Croatia ZH
Detalj s utakmice (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (I. Barišić)

IGRALI SRCEM: Nekompletna Croatia Zürich uzela bod na gostovanju kod FC Industrie Turicum

U prvenstvenoj utakmici 9. kola treće regionalne lige Zürich šarolik sastav Croatije Zürich osvojio je bod na gostovanju u Turicumu.

FC Industrie Turicum –  NK Croatia ZH 1:1 (0:1)

Na gostovanje u Turicumu Croatia je otputovala u nekompletnom sastavu jer je dosta igrača ozlijeđeno. Tako ni trener-igrač Stanislav Blažanović nije mogao kao igrač  svojoj momčadi.

Croatia ZH

Utakmica je dobro počela za hrvatsku momčad. Croatia je imala incijativu u igri i povela već u 12.minuti. Strijelac pogotka je bio kapetan Ivan Dukić. Bio je to neobranjiv udarac sa desetak metara u desni vratarov kut. Croatia je prvo poluvrijema završila vodstvom od 1:0 iako je prednost mogla biti i veća obzirom na prilike.

Drugi dio utakmice je pripao domaćinima koji su svoju premoć krunisali pogotkom za 1:1. Na kraju su obje momčadi bile zadovoljne podjelom bodova.

Sastav NK Croatia ZH: F.Dukić, P.Zovko, D.Crnković, D.Dežić, D.Komin, Ivan Dukić (C), M.Vundac, D.Perković, K.Krstić, A.Šišić, L.Lapenda. Pričuve: M. Žiljak, M.Zrno, I.Pavlović, L.Radovanović. Trener: S.Blažanović.