Trener-igrač Hajduka Krešimir Stanić / Foto: Fenix (I. Barišić)

HAJDUK ZÜRICH PREKINUO SERIJU PORAZA: Hat-trick Mate Gazilja za uvjerljivu 4:2 pobjedu i tri nova boda Hajduka

U prvenstvenoj utakmici amaterske 4.lige regije Zürich, Hajduk Zürich je prekinuo seriju poraza savladavši izraelsku momčad Hakoah ZH.

NK Hajduk ZH – FC Hakoah ZH 4:2 ( 1:0 )

Na igralištu Buchler, Hajduk je konačno pokazao dobru igru u utakmici protiv Izraelaca, pogotovo se to odnosi na drugo poluvrijeme. Prvi zgoditak za vodstvo Hajduka od 23. minute postigao je Mate Gazilj. Gostujuća momčad Hakoan kako tako se držala u prvom poluvremenu.

Ali u drugom poluvremenu nisu izdržali pritisak Hajduka: Raspoloženi Gazilj u 54.minuti postiže novi zgoditak za vodstvo od 2:0. Nije dugo potrajalo i isti igrač zabija za svoj Hat-tric u 56.minuti.

U 67.minuti upisuje se u listu strelaca Hrvoje Pavlovic za 4:0.

I kada se mislilo da je sve gotovo, napadači Hakoahna postiže dva zgoditka, prvi u 70.minuti a potom drugi 73.minuti i time smanjuju rezultat. Momčad Hajduka se tada trgnula i do kraja odigrala čvrsto sačuvavši svoju prednost za nova tri boda.

Sastav NK Hahduk ZH: K.Stanić, N.Vrkić, I.Osmani, D.Krišto, S.Gazilj, M.Papić, S.Batur, F.Vukadin, D.Baran, Mato Gazilj, H.Pavlović (C). Još su igrali: I.Kaurinović, I.Bazina, S.Viskivic, F.Sulajmani. Trener- igrač: Krešimir Stanić.