Arhivska snimka - Hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović kao navijačica uz svoje sportaše/ Foto: Hina

I PREDSJEDNICA KOMENTIRALA POBJEDU HRVATSKE: Bilo je dobro, ali moramo biti malo agresivniji

 “S obzirom na to da su prvi put igrali u ovakvoj postavi,  mislim da je bilo dobro”, izjavila je hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović komentirajući minimalnu 2-1 pobjedu hrvatske nogometne reprezentacije protiv Azerbajdžana, koju je pratila iz lože na stadionu Maksimir u Zagrebu. 

 

“Vidjeli smo koliko smo bili dominantniji, nismo iskoristili toliko šansi, a oni su od dvije šanse iskoristili jednu. Mislim da je malo previše igrača ostalo u sredini. Ja bih ih malo više isturila u napad. Mislim da moramo biti malo agresivniji. Znate kako je uvijek mislim – “no risk, no profit”. Treba malo ponekad i riskirati”, izjavila je hrvatska predsjednica u miks zoni podno južne tribine maksimirskog stadiona.

Predsjednica je najavila svoj odlazak i na nedjeljno gostovanje hrvatske reprezentacije u Budimpešti, gdje će izabranici Zlatka Dalića protiv Mađarske tražiti put do uspjeha u utakmici 2. kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine.

“Do nedjelje će se oni bolje posložiti, bolje uigrati. Vjerujem da će to biti bolja, dinamičnija utakmica. Naravno, očekujem pobjedu”, zaključila je Grabar-Kitarović.

Fenix-magazin/SIM/Hina

 

Povezano

POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu
TO JE NAŠ LUKA: Modrić protiv Paname ulazi u povijest
Sučić i Šutalo: Možemo igrati protiv svih, Modriću se trebamo diviti
PREOKRETOM DO SVA 3 BODA: Njemačka s 2:1 savladala Obalu Bjelokosti
PREUZELA PRVO MJESTO U SKUPINI: Nizozemska petardom deklasirala Švedsku