Šahovski turnir/ Foto: Udruga veterana, vojnika i domoljuba
Šahovski turnir/ Foto: Udruga veterana, vojnika i domoljuba

HUMANITARNI TURNIR: U Zagrebu održan brzopotezni šahovski turnir Svetog Martina

Udruga veterana, vojnika i domoljuba, uz potporu Grada Zagreba i u suradnji sa Šahovskim klubom Sesvete Agroproteinka, organizirala je peti po redu otvoreni, brzopotezni humanitarni šahovski turnir Svetog Martina.

 

Prvi dio turnira, namijenjen mladima do 16 godina, održan je u subotu 8. studenoga, a pobjedu je odnio III Duje Benković. Drugi dio, tradicionalno održan 11. studenoga na samo Martinje, bio je otvoren za sve uzraste, a u napetoj završnici pobjedu je zasluženo osvojio IM Goran Antunac.

Na turniru je sudjelovalo 60 igrača, a svi su sudionici primili prigodne poklone. Posebnu zahvalnost organizatori upućuju slastičarnici Martina, koja je osigurala slastice i okrepu za sve prisutne.

“Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i podržali ovu humanitarnu inicijativu te se radujemo šestom izdanju turnira, koje će, vjerujemo, biti još uspješnije i posjećenije”, priopćila je Udruga veterana, vojnika i domoljuba.

Fenix-magazin/SČ

Povezano

Dječji turnir u Mannheimu / Foto: Fenix (SIM)
DJEČJI NOGOMETNI TURNIR U MANNHEIMU: Jako prijateljska atmosfera na terenu i izvan njega
ZBOGOM “NIKE”: Nakon SP 2026. Vatrene će odijevati “Adidas” sa dresovima uobičajene veličine kvadratića i glagoljicom  
VATRENI STIGLI U AMERIKU: Luku Modrića i suigrače ispred hotela dočekalo 100-tinjak navijača
NAKON TRI I POL GODINE U INOZEMSTVU: Mislav Oršić se službeno vratio u Dinamo
IZBORNIK DALIĆ: Brinu nas šanse suparnika, kao i pogodak nakon naše pogreške
HRVATSKA BOLJA OD SLOVENIJE: “Vatreni” s pobjedom od 2:1 odlaze na SP 2026.