HSV slavio u uzbudljivom derbiju kod Füchsea, blistao Domagoj Duvnjak

Okršaj je bio žustar pa su Dominiković i Špoljarić po dvaput isključeni

duvnjak2Derbi 11. kola rukometne Bundeslige između Füchsea i HSV-a u Berlinu obilovao je preokretima, žustrinom i uzbuđenjima. Iako su Berlinčani na poluvremenu ima tri pogotka prednosti, nakon brojnih preokreta u nastavku, na kraju su slavili Hamburžani (33:32) i to pogotkom najboljeg strijelca Lindberga (12 golova) sa 7 metara nekoliko sekundi prije kraja utakmice.

U osmoj uzastopnoj pobjedi HSV-a u prvenstvu posebno se istaknuo i hrvatski reprezentativac Domagoj Duvnjak (7 pogodaka, 1 isključnje) koji je bio drugi strijelac svoje momčadi. Uz njega su za HSV nastupili i Blaženko Lacković (1 pogodak) te Davor Dominiković (2 isključenja).

Denis Špoljarić je pak u domaćoj momčadi imao mnogo posla u obrani pa stoga i ne čudi što je dvaput bio isključen.

Poredak: Kiel 20 bodova, Rhein-Neckar Löwen i Flensburg-Handewitt po 17, HSV Hamburg (-1) i Füchse Berlin po 16, Melsungen i TSV Hannover-Burgdorf po 14 bodova…

>>HSV slavio, a Duvnjak ušao u ‘klub 500′. Lübbecke iznenadio RN Löwen!