Detalj s utakmice Croatije Fermoy / Foto: Fenix (Alen Miholić)

HRVATI U IRSKOJ: Croatia Fermoj izgubila u produžetku i ispala iz nacionalnog kupa

Croatia Fermoj je u subotu igrala utakmicu nacionalnog kupa i izgubila u produžecima rezultatom 3:2

Cork Hospitals FC – FC Croatia Fermoy 2:2 (3:2)

Bila je to utakmica ravnopravnih partnera u kojoj su gledatelji vidjeli pet pogodaka, a obzirom na prilike moglo ih je biti i znatno više.

Croatia Fermoy / Foto: Fenix

Domaćini su poveli u 48.minuti, da bi Croatia poravnala rezultat na 1:1 pogotkom Gabriela Barilara u 74.minuti.

Nakon 90 minuta nuje bilo pobjednika pa se išlo u produžetke od dva puta po 10 minuta.

Croatia je povela sa 2:1 u 97.minuti eurogolom Mateja Mecanovića sa 30 metara. U 108.minuti domaćin izjednačuju na 2:2, da bi minutu kasnije, u novom napadu postigli pogodak za pobjedu od 3:2.

FC CROATIA FERMOY: Andres Perea Rivera, Luke Burke, Patrice Tshimanga, Antonio Campos, Felipe Martinez Arriagada, Salah Benzait, Matej Mecanović, Gabriel Barilar, Soualiou Soualihou, Adilet Kanymet, Luka Matković, Vincenzo Fiore

-Šteta jer je to bila dobra predstava Croatije koja je unatoč ponekoj grešci suca mogla do pobjede. No, što je tu je, idemo dalje. Sljedeći tjedan igramo utakmicu 1. kolo lige, rekao je čovjek za sve u Croatiji Alen Miholić.

Fenix-magazin/SIM   /  Fotografije: Alen Miholić