Momčad Hajduka ZH / Foto: Fenix (I. Barišić)

HAJDUK ZÜRICH ISPAO IZ LIGE: U odlučujućoj utakmici za ostanak, Hajduk Zürich doživio težak poraz u gostima

U posljednjoj prvenstvenoj utakmici amaterske 4. lige, Hajduk Zürich je doživio uvjerljiv poraz od 9-3 (1-2) te kao posljednji na ljestvici od 1o klubova ispao iz lige.

FC Hakoah – NK Hajduk Zürich 9-3 (1-2)

Iako je hrvatska momčad dobro počela utakmicu te prvo poluvrijeme završila vodstvom od 2:1, u drugom poluvremenu je doživjela igrački i rezultatski potop od 12:3.

Tako Hajduk Züric u godini kada slavi 40. godina od osnutka ispada iz 4. i seli u amatersku 5. regionalnu ligu.

Sastav Hajduka ZH: Ivan Čirjak, Josip Vikić, Josip Kristić, Šime Batur, Nicola Vrkić, Luciano Brkljača, Simon Gazilj, Alen Omerčević, Domogoj Baran, Hrvoje Pavlović (C), Mato Gazilj. Trener: Krešimir Stanić.