Croatia Zürich / Foto: Fenix (I. Barišić)

Golijada na posljednjoj pripremnoj utakmici Croatie Zürich!

Croatia Zürich (3. Lig.) je u posljednjoj pripremnoj utakmici prije početka prvenstva pobjedila FC Oberglatt (4. Lig.) s visokih 8:5 ( 2:1 ).

Croatia je započela utakmicu s najjačoj postavi te su poveli već u samom otvaranju utakmice, u 2. minuti. Strijelac zgoditka bio je  D. Komin. Iako su imali stalnu terensku premoć, u zadnjoj liniji Croatie bilo je dosta dekoncentracije pa je gostujuća momčad nedugo zatim poravnala rezultat na 1:1.
Dosta propuštenih prilika hrvatske momčadi za gol do kraja prvog dijela ali  Dukić do kraja prvog poluvremena uspjeva dovesti svoju momčad u vodstvo od 2:1.

Pravi vatromet golova uslijedio je u drugom poluvremenu. Croatija je bila konkretnija pa je svoje prilike i realizirala postigavši čak 6 golova u nastavku a posebno se istaknuo Nicola Petrlic s 4 pogotka. No ako je napadački dio momčadi funkcionirao odlično i efikasno, igra u obrani je ono što treba zabrinuti trenera Blažanovića prije nastavka prvenstva jer mu je momčad primila 5 zgoditaka.

Nicola Petrlic - napadač Croatie Zurich
Nicola Petrlic – napadač Croatie Zurich/ foto:Ivan Barišić

Već u prvom kolu proljetnog nastavka natjecanja u nedjelju 24. ožujka, Croatia ZH gostuje kod neugodnog protivnika Republika Srpska na igralištu Juchhof 2. Schlieren.

NK Croatia ZH: G.Škara, M.Stjepanović, A.Vukadin, M.Jelečević, I.Dukić, D.Komin, S.Lastro, D.Perković (C), S.Blažanović, K.Krstić, N.Petrlić. Još su igrali:F.Dukić, D.Dežić, I.Knežević, H.Pavić, L.Lapenda i J.Tomčić

Trener: Stanislav Blažanović. Strijelci za Croatiu: N.Petrlić 4, L.Lapenda 2, D.Komin 1, I.Dukić 1.