Članovi Fight Cluba MK Wiesbaden / Foto: Fenix (SIM)

WIESBADEN: Novi uspjeh članova borilačkog kluba MK Wiesbaden  

Članovi Fight Cluba MK Wiesbaden upisali su još jedan uspješan nastup, ovaj put na Legacy Kupu koji je održan u subotu, 2. svibnja u Wormsu.

 

Prema priopćenju Marka Bodrožića, voditelja i trenera MC Wiesbaden, njegovi borci su osvojili 5 prvih mjesta i 3 druga  mjesta.

Po dva prva mjesta osvojili su Umer i Selim Omerović, Felix Elberg je osvojio jedno prvo i jedno drugo mjesto, Jacub Demirelli je osvojio jedno drugo mjesto, jednako kao i Noah Gonzalez, izjavio je Marko Bodrožić.

Trener Bodrožić još je istaknuo kako su svi u klubu zadovoljni nastupom svojih članova koji su dali sve od sebe i zasluženo osvojili medalje.

Fenix-magazin/SiM

Povezano

POJAČANJE ZA HRVATSKI KLUB: Ante Terzić je novi trener SV Croatia Griesheim
Slavlje igrača Croatije nakon pobjede / Foto: Fenix (Ivan Barišić)
DRAMA U SUDAČKOJ NADOKNADI: Jogunić srušio lidera i zapalio navijače Croatije ZH!
VETERANI CROATIJE HEILBRONN ISPISALI POVIJEST: Osvojili naslov prvaka i ostvarili plasman u Bezirksligu
VELIKO SLAVLJE HRVATSKOG KLUBA NA JUGU NJEMAČKE: Croatia Singen ostvarila najveći uspjeh u 55 godina postojanja
NK Croatia ZH / Foto: Fenix (Ivan Barišić
DOMINACIJA OD PRVE MINUTE: Croatia ZH uvjerljivo svladala Engstringen s 5:2
POSAVINA CUP 2026. : Momčad „Zrakic Reinigung“ pobjednik turnira, 4. mjesto i simpatije „Kupreškoj zajednici Frankfurt“