Golijada druge momčadi Croatie Frankfurt u drugom poluvremenu

FC Germania Ginnheim II : FC Croatia FFM II 1:10 (0:3)

Na gostovanju kod Germanije u Ginnheimu uspješna je bila i druga momčad Croatije, koja je u predigri utakmice prvih momčadi također visoko porazila drugu momčad Germaniu II sa 10:1.

Rezultatska nadmoć Croatije došla je do izražaja u drugom poluvremenu kada se igra domaćina potpuno raspala. Mrežu domaćina načeo je Sičenica u 20. min. Na 2:0 za Croatiju povećao je Šušak u 44. min da bi Bandić u 45. min povećao na nedostižnih 3:0.

Croatia II Frankfurt_Strijelci u Ginheimu   Foto Fenix
Šestorica strijelaca Croatije za 10 zgoditaka u mreži momčadi Germania II

U nastavku su Šušak (49.), Bandić (53.), Kelava (55.), Tolušić (67.), Sičenica (80.) Šarić (84.) i Skočibušić (87.) pogađali mrežu domaćina. Zanimljivo je da su Tolušić i Skočibušić svoje zgoditke postigli iz slobodnih udaraca sa 25 metara i 28 metara. Također valja istaknuti kako je mladi Kelava uz jedan zgoditak bio i tri puta dodavač za pogotke svojih suigrača.

Croatia II Frankfurt: Filatow, Šola, Skočibušić, Rohwerder, Mario Keleva, Šusak (od 55. min.Tolušić), Mihaljević, Bandić, Jure Šaric, Sičenica (od 46.min Periša), Budimir (od 46.min Duyar)