Strijelci Posavine II Frankfurt protiv momčadi Frankfurt Norda

FRANKFURT: Tomislav Vučković postigao 100-ti gol za Posavinu II u 5:0 pobjedi protiv F-Norda

FC Posavina Frankfurt II – SV Frankfurt Nord  5:0 (2:0)

Druga momčad Posavine Frankfurt svladala je u nedjelju rezultatom 5:0 SV Frankfurt Nord. Bila je to utakmica u kojoj je Posavina II čitavo vrijeme dominirala. U par navrata gosti su opasno zaprijetili ali je vratar Posavine Danijel Pavic odlično reagirao skinuvši dva zicera.

Tomislav Vučković posigao 100 gol za Posavinu II

Utakmica je krenula pljuskom i grmljavinom, no ni to nije moglo spriječiti veoma mladu momčad Posavine koja je u 28. minuti povela zgoditkom Nikice Barišića s bijele točke. U 38. minuti kapetan Posavine II Ernest Ivić povećana na 2:0.

U drugom poluvremenu Frankfurt Nord se nije sastajao s loptom. U 56. minute ostaju i s igračem manje. Igračku nadmoć hrvatska momčad realizira u u 65. min kada Bojan Pupčević zabija za 3:0. Na 4:0 povećao je u 72. min Tomislav Vučković, što je bio 100.pogodak Posavine II u ovoj sezoni. Na kraju utakmice u listu strijelaca se upisao i Anto Filipović koji je postavio konačnih 5:0 u 86. minuti.

Sastav: Danijel Pavić – Ivan Vorgić, Saša Čančarević, Luka Lukes, Miroslav Nedić (od 46. Kresimir Božičević) – Nikica Barišić, Ernest Ivić (C) – Bojan Pupčević, Anto Filipović, Tomislav Vučković (od 85. Ivan Koturić)- Stanislav Krajina (od 60. Marko Koturić)

Sljedeću nedjelju Posavina II igra u gostima kod prvog FC Germania Enkheim II u 13:00 sati. Prva momčad Posavine bila je slobodna u ovok kolu. Iduću utakmicu igraju u nedjelju isto u gostima, kod FC Kalbach II. I ta utakmica počinje u 13,00 sati.